متأسفانه درفیلم‌های ایرانی می‌بینیم خانواده‌ها یا از داشتن فرزند شکوه و گلایه دارند و یا اینکه نمی‌خواهند فرزندی داشته باشند!


سینماپرس: ماشاالله شاهمرادی زاده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص عدم همراهی و هجمه تولیدات سینما و تلویزیون به سیاست های جمعیتی گفت: در اکثریت قریب به اتفاق فیلم های اروپایی و آمریکایی بچه یکی از عناصر کلیدی فیلم ها است! ما در فیلم های آن ها شاهد هستیم که به بانوان باردار به شدت احترام می گذارند و از بارداری آن ها خوشحال هستند اما متأسفانه درست برعکس همین مسأله را در ایران شاهد هستیم! یعنی می بینیم خانواده ها یا از داشتن فرزند شکوه و گلایه دارند و یا اینکه نمی خواهند فرزندی داشته باشند!
بازکردن کامل
دوست داشتم بچه‌ها خوشحال باشند و به همین دلیل کار کودک را انتخاب کردم بخشنامه «وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی» باطل شد دور تا دور «تئاترشهر» پر از زباله شده است/ افتتاح طرح «حریم اطراف تئاتر شهر» به معنی نصب آهن پاره‌ها و رها کردن آن‌ها نیست! با وجود فضای مجازی و مدیاهای مختلف خنداندن مردم کار سختی است «علیرضا زاکانی» به «گفت‌وگوی خبری» می‌رود/ دومین مستند «سعید جلیلی» به پخش می‌رسد معضل اصلی هنرمندان «بیکاری» است/ ریاست محترم جمهور آینده از «هنرمندان بی‌حاشیه» حمایت کند! متأسفانه «نامزدهای ریاست جمهوری» نه تنها به مقوله فرهنگ و هنر بی‌توجهند بلکه در حوزه‌های مهم دیگر هم برنامه جامعی ارائه نکرده‌اند! میزگردهای انتخاباتی بسیار کمک کرد که دیدگاه‌های نامزدها و گروهی که به آنها مشورت می‌دهند بیشتر و بهتر روشن شود «زهرا گلپایگانی» با حکم «وزیر ارشاد» دبیر کار گروه مد و لباس شد از نخستین تولید مشترک سینمایی «شبکه آی‌فیلم» با شرکای «تاجیک» و «روس» رونمایی شد سعی داریم عمیق شیعی را در امتداد »اجلاس پیرغلامان» سال جاری برجسته کنیم «جشنواره تئاتر استان تهران» فراخوان خود را تمدید کرد «راننده شخصی» با داستانی حقیقی و برآمده از دل جامعه سینمایی ایران است/ تلاش می‌کنم رویایی که دارم با این فیلم محقق شود کمدی‌ها بیش از ۷۰ درصد گیشه را از آن خود کردند/ سایر فیلم‌ها ورشکسته شدند! بسیاری از کشورهای دنیا از «سینما» برای پیشبرد اهداف کلان فرهنگی و سیاسی خود بهره برداری می‌کنند/ برخی فیلم‌ها محتوای‌شان به سیاست‌های برخی قوانین بر اساس سلایق افراد پیش می‌رود/ نیازمند سیاست یکدست و مدون در سینمای کشور هستیم «رئیس جمهور» اگر هر حرکتش بر مبنای «فرهنگ» باشد آن حرکت موثر خواهد بود/ امیدوارم رئیس جمهور آتی «فرهنگ» برایش در رأس و اصل باشد! «دونالد ساترلند» درگذشت باید تلاش کنیم «فرهنگ» را از سیاست‌زدگی دور کنیم تا آسیب نبیند/ «دولت» باید تولی گری و ناوبری را انجام دهد «هنرمند» باید آزادی عمل داشته باشد/ «دولت» باید با حمایت و تزریق منابع جهت‌دهی کند