آقامحمدیان: وزارت ارشاد از سر کم لطفی به برخی آثار ضد ارزشی، ضد ملی و ضد اخلاقی اجازه ساخت می دهد -دانلود رایگان فیلم و نرم افزار از سافت پو


سینماپرس: شفیع آقامحمدیان کارگردان سینما و مدیرعامل سابق مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پی سخنان مقام معظم رهبری پیرو غفلت مسئولان فرهنگی در تولید و اکران فیلم های سینمایی که مبانی قضایی جمهوری اسلامی ایران را زیر سوأل می برند گفت: وزارت ارشاد از سر کم لطفی به برخی آثار ضد ارزشی، ضد ملی و ضد اخلاقی اجازه ساخت می دهد؛ این اتفاق شاید به دلیل نبود قوانین بازدارنده در مقابله و مواجهه با ساخت فیلم های سینمایی ضد ارزشی است که در این راستا قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی باید ورود جدی داشته باشند.
تشکیل ۳ شورای تخصصی حقوقی در صداوسیما ششمین حراج ملی در سکوت خبری! ۴۸ روز غفلت قوای سه گانه از پیگری مطالبات صریح امام خامنه ای باکیده: آب از سر سینما و سینماگران گذشته است/ خسارت اهالی سینما را چه کسانی جز مدیران فرهنگی باید پرداخت کنند؟ جشن «عکاسان سینمای ایران» بدون مراسم برگزار می‌شود اگر آن اتفاق نیفتد متاسفانه مجبور می‌شوم چیزهایی را بگویم که نباید بگویم! گزارش عملکرد مالی بنیاد سینمایی فارابی «دیگر هرگز برف نمی‌بارد» نماینده رسمی لهستان در اسکار ۲۰۲۱ شد مهاجرت موقت یا ابدی «مارتین اسکورسیزی» از سینما به تلویزیون انتخاب هیات مدیره جدید خانه سینما فیلم / قطعه «تسلیم نشو» با صدای سالار عقیلی هر فعالیتی بستگی به شرایط موجود کرونایی دارد عکس / مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه حروف‌نگاری «علی ولی‌الله» کانون آهنگسازان در انتخابات خانه سینما شرکت نمی‌کند/ اقدامات هیات مدیره فعلی غیرقانونی است براری: سنگ شود نانی که قرار است با از بین رفتن مردم در سالن های سینما نصیب ما شود!/ برای اکران آنلاین امنیت به وجود آورید پولسازی با ابزار خیانت در سایه یادم تو را فراموش مدیران! دلم برای آدم‌هایی از جنس ملاقلی‌پور که صادق بودند، تنگ می‌شود پایانبندی «شاهرگ» با غافلگیری مخاطب همراه است باید حواسمان باشد که نفس سینما رفتن از بین نرود! معرفی برگزیدگان مهرواره «عکس‌نوشت»