امکان استریم بازی با اینترنت گوشی به‌صورت آزمایشی به نسخه اندروید استیدیا اضافه شد -دانلود رایگان فیلم و نرم افزار از سافت پو


گوگل بهتازگی نسخهی اندرویدی اپلیکیشن استیدیا را بهروزرسانی کرده است. در نسخهی جدید میتوانید از قابلیتی آزمایشی برای استریم بازی ازطریق شبکهی سلولار گوشی بهره بگیرید.
واکنش عجیب ترامپ به آمار وحشتناک کرونا رو ببینید! ببینید | واکنش محمد انصاری به کری خوانی برای استقلالی‌ها اعتراضات لبنان به خشونت کشیده شد/تلاش معترضان برای ورود به وزارت خارجه ببینید کی برای گواردیولا و تیمش فرش قرمز پهن کرد؟! ببینید | تصاویر تکان دهنده و تلخ از تشییع اولین شهید مدافع سلامت در لرستان واکنش رهبر انقلاب به پوستر یک شهید مدافع حرم /دل آدم را از جا می کند... ذرات کمیاب خورشیدی، در کوهستانی در ایتالیا ببینید: خداحافظی زیدان و رونالدو از لیگ قهرمانان! تولید خودرو به روش CBU ،CKD و SKD به چه معنی است؟ حقوقدان بین‌الملل: اشتباه سلاح‌های شیمیایی را درباره تحریم دوباره مرتکب نشویم وعده جدید سعدتمند به استقلالی‌ها/عکس ببینید | اشتباه ویروسی سال ۱۹۱۸ را تکرار نکنیم! داروی کرونا آویفاویر با موفقیت در روسیه آزمایش شد علوی‌تبار: کارنامه جمهوری اسلامی را سراسر سیاه نمی‌بینم / نظام را اصلاح پذیر می دانم با قابلیت‌های کاربردی گالری عکس در iOS 14 آشنا شوید نوبخت توضیح داد: امکان توزیع کوپن الکترونیک برای همه وجود دارد؟ آقای رئیس جمهور نمودار رو درست بگیر! ببینید | باز هم تصاویری از خشونت پلیس شهر مونرو در میشیگان آمریکا ام تی ان سهام ایرانسل را واگذار می‌کند؛ خروج MTN از ایران و خاورمیانه کریم از اول هم پرسپولیسی‌ها را فالو نکرده بود!