عباس میرزایی: نباید اجازه داد که موقعیت دراماتیک و جذاب عاشورای حسینی (ع) در آثار هنری بد به تصویر کشیده شود/ ملت ایران همگی محب اهل بیت (ع) اند -دانلود رایگان فیلم و نرم افزار از سافت پو


سینماپرس: مرتضی علی عباس میرزایی کارگردان سینما همزمان با آغاز ماه محرم در خصوص لزوم تولید آثاری متناسب با این ایام در سینما و تلویزیون گفت: نباید اجازه داد که موقعیت دراماتیک و جذاب عاشورای حسینی (ع) در آثار هنری بد به تصویر کشیده شود چرا که این اتفاق می تواند نظر برخی افراد به خصوص نسل جوان را نسبت به این گونه آثار بد کند؛ وقتی موقعیت بی نظیری مانند عاشورا بد تعریف شود مثل این است که ما یک غذای درجه یک را بد طبخ کنیم و باعث شویم که نظر افرادی که از آن غذا استفاده کرده اند برای همیشه نسبت به آن منفی شود.
شبکه المنار مصاحبه‌ای مفصلی با شاهد شهادت احمد متوسلیان کرد که مجوز پخش در صدا و سیما نداده‌اند روزمرگی در تولید با چاشنی بی‌خیالی نسبت به سینمای روز ایران! دختر «مایکل جکسون» حضرت مسیح شد! تمام حقوق «فرزند صبح» را واگذار کرده‌ام/دیگر نمی‌توانستم کار کنم و واقعاً خسته شده بودم اقدام جسورانه انجمن سینماداران ایران را ارج می نهیم! «بهرام توکلی» به نویسندگان «نون.خ۳» پیوست بازیگران که نمی‌توانند با ماسک اجرا کنند پس طبیعتاً شرایط مناسب برای اجرا فراهم نیست «همرفیق» در پلتفرم‌های اینترنتی تهیه کنندگی صرفا جذب و هزینه سرمایه نیست بلکه باید یک گروه را کنار یکدیگر به خوبی حفظ کرد جوایز «انجمن بازیگران» هم به تعویق افتاد هیچ خاطره بدی از «عمو سیروس» در اذهان جامعه موجود نمی باشد مجوز نهایی پخش فیلم‌تئاترها همچنان با سازمان سینمایی است! شایان فر: کمیسیون فرهنگی باید برای ترویج عدالت در سینما تمام تلاش خود را به کار بندد/ هنرمندان هیچ حامی و پشتوانه ای ندارند سهرابی: اغلب افراد فعال در سینما نسبتی با جریان عمیق و اصیل انقلاب ندارند/ نیازمند طراحی سیستماتیک برای هدایت سینمای کشور هستیم بدرقه «عمو سیروس» تا قطعه هنرمندان تجربه جدید عطشانی با بازیگر زن عرب «گشت ارشاد ۳» در خیابان های تهران رویای «بازگشت حاج احمد» و فراخوان یک جهاد رسانه‌ای در کشور ما فیلمهـا بر اساس ارزش هـای تجاری، نمی فروشند! قرارداد رکوردشکن «اپل» برای فیلم جدید «ویل اسمیت»