جدیدترین دانلود های اخبارفیلم و سریال صفحه 1

«منصور» به تلویزیون می‌آید
سینماپرس: در آخرین روز بهار و آغاز فصل تابستان با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی همراه باشید.
تا روز آخر خدمت به دنبال خدمت رسانی هستیم/ یک ثانیه را هم از دست نخواهیم داد!
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ایام انتخابات گفت: تا روز آخر خدمت به دنبال خدمت‌رسانی هستیم و یک ثانیه را هم از دست نخواهیم داد.
عمل «ظریف» تحریف قرآن است/ برای توجیه خطاهایتان به تحریف و برداشت سخیف و غلط از قرآن رسیده‌اید!
سینماپرس: حجت‌الاسلام قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با انتقاد تند از قرآن خواندن ظریف در برنامه تلویزیونی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، این عمل وی را تحریف قرآن دانست و خجالت آور توصیف کرد.
دومین دور از مناظره‌های نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری برگزار می‌شود
سینماپرس: یازدهمین روز از برنامه‌های تبلیغاتی رادیوتلویزیونی کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری از بعدازظهر امروز آغاز می‌شود.
عکس/ نشست خبری «نخستین همایش بین المللی شعر خدمت تا شهادت»
سینماپرس: نشست خبری «نخستین همایش بین المللی شعر خدمت تا شهادت» ویژه پاسداشت شهید آیت الله رئیسی و دیگرشهدای خدمت؛ صبح روز چهارشنبه ۳۰ خردادماه با حضور «میلاد عرفان‌پور» دبیر علمی این همایش و «حمید رضا الله‌یاری» شهردار رباط کریم در محل «حوزه هنری تهران» برگزار شد.
«سند ملی هنرهای نمایشی» و «اساسنامه شهر جهانی نوآوری و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و خلاق» تصویب شد!
سینماپرس: جلسه شورای هنر به ریاست محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای هنر برگزار و در آن سند ملی هنرهای نمایشی و اساسنامه شهر جهانی صنایع فرهنگی و برنامه تحولی آموزش هنر مصوب شد.
عرفان‌پور: چون انگیزه شرکت کنندگان در فراخوان شعر «حماسه خدمت» از دل آنان برخاسته می‌تواند این همایش را به شیوه متفاوت جذاب کند
سینماپرس: نشست خبری «نخستین همایش بین المللی شعر خدمت تا شهادت» ویژه پاسداشت شهید آیت الله رئیسی و دیگرشهدای خدمت؛ صبح روز چهارشنبه ۳۰ خردادماه با حضور «میلاد عرفان‌پور» دبیر علمی این همایش و «حمید رضا الله‌یاری» شهردار رباط کریم در محل «حوزه هنری تهران» برگزار شد.
تیم جدید موجب ایجاد تغییراتِ بنیادی غلطی در متن شده‌اند/ آشِ شله‌قلم‌کاری از ترکیبِ رونویسیِ کتابِ بامداد خمار و ایده‌های بنده و دوستانم ساخته‌اند
سینماپرس: محمد داودی سرپرست نویسندگان سریال «بامداد خمار» در نامه ای انصراف خود را از این پروژه اعلام کرد.
نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری «جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران» برگزار شد
سینماپرس: نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی‌ و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران با معرفی اعضای شورای سیاست‌گذاری این رویداد همراه بود.
«شهید چمران» گونه متفاوتی از مجاهدت را جلوی چشم ما قرار داد
سینماپرس: حجت‌الاسلام محمد قمی در مراسم بزرگداشت شهید چمران با اشاره به صبر و مجاهدت این شهید عارف گفت: شهید چمران گونه متفاوتی از مجاهدت را جلوی چشم ما قرار داد.
بزرگداشت «مجید قناد» برگزار می‌شود
سینماپرس: بزرگداشت مجید قناد، هنرمند پیشکسوت تئاتر و تلویزیون روز شنبه دوم تیر ماه برگزار می‌شود.
با نظر کمیسیون بررسی تبلیغات بخش‌هایی از محتوای مستندهای آقایان «پزشکیان» و «جلیلی» حذف شد
سینماپرس: ستاد انتخابات صدا و سیما در توضیحاتی اعلام کرد که علت تاخیر در پخش مستند پزشکیان و جلیلی تاخیر ستادهای هر دو نامزد در تحویل مستندها به کمیسیون بررسی تبلیغات بوده است.
برنامه هنجارشکن «بسته پیشنهادی» تعطیل شد
سینماپرس: پخش برنامه «بسته پیشنهادی» با اجرای مژده لواسانی که به عنوان یکی از برنامه های هنجارشکن تلویزیون انتقادات بسیاری را به همراه داشت و حالا مدتی است در شبکه دو سیما تعطیل شده است.
«آنوک اِمه» درگذشت
سینماپرس: «آنوک اِمه» بازیگر مطرح که در آثاری چون «زندگی شیرین» ساخته فدریکو فلینی و «یک مرد و یک زن» از کلود للوش ظاهر شده بود، در سن ۹۲ سالگی درگذشت.
اسماعیلی: همزمان با تهران تمام استان‌ها و شهرستان‌ها برنامه چهلم رئیس‌جمهور فقید را برگزار می‌کنیم
سینماپرس: پنج‌شنبه ۷ تیرماه مراسم اربعین رئیس‌جمهور شهید و شهدای خدمت در تهران و مصلی امام خمینی(ره) با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.
کمیسیون تبلیغات: هرگونه شکایتی باید حاوی نام و زمان دقیق پخش برنامه باشد
سینماپرس: کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به نامه دفتر رئیس‌جمهوری هفتم اعلام کرد: هرگونه شکایت از برنامه‌های تبلیغاتی صدا و سیما باید حاوی نام و زمان دقیق پخش برنامه باشد.
فیلم سیاه و ضدمقاومتی «روزی روزگاری آبادان» به سینما می‌آید
سینماپرس: فیلم سیاه و ضدمقاومتی «روزی روزگاری آبادان» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ پس از حدود پنج سال از هفته آینده روی پرده سینماها می‌رود. فیلمی که رسما در مقام وکیل مدافع شیطان بزرگ به ترمیم چهره جنایت کار آمریکا بر پرده نقره‌ای سینما مبادرت می‌ورزد.
ریشه درخت «معیشت سینماگران» در حال خشکیده‌شدن است/ پاسخ دادن «صندوق اعتباری هنر» به تماس تلفنی برای اعضا نان و آب نمی‌شود!
سینماپرس: مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص‌ وظایف صندوق اعتباری هنر در قبال هنرمندان به ویژه سینماگران پیشکسوت با سینماپرس گفتگو کرد.
نه تنها در «سینما» که در سایر هنرها وضعیت اسفباری را شاهد هستیم/ برخی کالاهای فرهنگی رسماً و علناً در پی «تخریب هویت ملی» و ماندگاری جامعه ایرانی هستند
سینماپرس: جهانگیر الماسی بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما در خصوص معضل هجمه سینمای کمدی به سبک زندگی ایرانی-اسلامی و زیر سوأل بردن فرهنگ ملی و هویت بومی اظهار داشت: این آثار سهل و ممتنع درست می شود؛ تولید این آثار بسیار ساده و پیش پا افتاده است و افراد لوده را وسط ماجرا می اندازند و متلک می گویند. اباحه گری و مبتذل بودن را ترویج و تبلیغ می کنند و من ...
«رئیس جمهور» باید تمام ساحتی باشد تا «جامعیت» داشته باشد/ اغلب کاندیداهای ریاست جمهوری توان بررسی و تعمق و اندیشه در «حوزه فرهنگ» را ندارند
سینماپرس: رهبر قنبری کارگردان سینما در آستانه چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری نسبت به فقدان برنامه منسجم فرهنگی از سوی کاندیداها انتقاد کرد.
دانلود فیلم به تفکیک سال انتشار