جدیدترین دانلود های اخبارفیلم و سریال صفحه 1

ترویج خودکشی به شیوه «خط فرضی» مقبول «جشنواره فیلم زنان بیروت» افتاد
سینماپرس: فیلم سینمایی «خط فرضی» به کارگردانی فرنوش صمدی جایزه بهترین فیلم و گروه بازیگران جشنواره فیلم زنان بیروت دریافت کرد.
با حرف‌های منتقدین «یاور» درباره کلیشه‌ای بودن و مردسالار بودن این سریال موافق هستم!
سینماپرس: شبنم فرشادجو با حضور در برنامه «سریالیست» ناگفته هایی از بازی در سریال پرحاشیه‌ای که با نوع نگاهش به زنان جنجالی شد بیان و به این سریال انتقاد کرد.
قطعی شدن همکاری «تام هنکس» و «وس آندرسون»
سینماپرس: تام هنکس از بازیگران فیلم بعدی وس آندرسون خواهد بود.
لطفی: اغلب جشنواره ها اگر برای سینما آب ندارند برای یک عده خاص نان دارند/ سینمای ایران ورشکسته است!
سینماپرس: محمدرضا لطفی کارگردان سینما در خصوص لزوم ادغام و یا انحلال جشنواره های خنثی و بودجه بربادده گفت: اغلب جشنواره ها اگر برای سینما آب ندارند برای یک عده خاص نان دارند و به همین علت بودجه های هنگفتی را برای برگزاری این رویدادها صرف می کنند، با هنرمندان حاضر در جشنواره ها عکس یادگاری می گیرند، به مدیران بالادستی خود بیلان کاری می دهند و در نها ...
سبزعلی: فارابی نباید به عنوان سرمایه گذار در تولید آثار سینمایی مشارکت داشته باشد/ چیدمان افراد حاضر در شوراهای بنیاد سینمایی فارابی بر چه مبنا و اساسی است؟
سینماپرس: پیمان سبزعلی تهیه کننده سینما در خصوص ۸ سال زوال و انحطاط در بنیاد سینمای فارابی گفت: یکی از معضلات سینمای ایران سرمایه گذاری بخش دولتی در سینما است؛ از این رو بنده معتقدم فارابی نباید به عنوان سرمایه گذار در تولید آثار سینمایی مشارکت داشته باشد. نه تنها این نهاد که تمامی نهادهای دولتی بایستی تنها در بخش نظارتی فعالیت داشته باشند و اگر ای ...
سلطان محمدی: سبک زندگی که در آثار نمایش خانگی ترویج می شود کمترین قرابتی با جامعه ندارد/ سازندگان به جای اصلاح مسیر غلط شان به تحریک افکار عمومی روی آورده اند!
سینماپرس: حسین سلطان محمدی منتقد سینما و کارشناس فرهنگی در خصوص ۸ سال ترویج لودگی، ابتذال و سیاه نمایی در شبکه نمایش خانگی در دولت تدبیر و امید گفت: سبک زندگی که در آثار نمایش خانگی ترویج می شود کمترین قرابتی با آنچه در جامعه شاهدش هستیم ندارد گویی سازندگان آثار نمایش خانگی تصویری از انسان ها در کشور و یا حتی کره ای دیگر را به نمایش در می آورند! ای ...
افت فروش «بیوه سیاه» در گیشه
سینماپرس: اسکارلت جوهانسون از کمپانی دیزنی به خاطر اکران آنلاین فیلم «بیوه سیاه» شکایت کرد و دیزنی در پاسخی شدید این کار را غم‌بار و ناراحت‌کننده خواند.
در این دولت معلوم شد که اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد و آنها کمک نمی‌کنند!
سینماپرس: امام خامنه‌ای با تأکید بر استفاده آیندگان از تجارب دولت فعلی گفتند: در این دولت معلوم شد که اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد.
«مهرزمان فخارمنفرد» درگذشت
سینماپرس: مهرزمان فخارمنفرد صبح روز پنجشنبه هفتم مرداد بر اثر ابتلا به کرونا در ۶۸ سالگی در بیمارستان امیراعلم تهران دارفانی را وداع گفت.
در حوزه فرهنگ نیازمند تغییر و تحول به منظور ساختار سازی هستیم در جهت سوق دادن «سلبریتی‌ها» در کانالی درست هستیم
سینماپرس: مسئول کارگروه پیوست نگاری فرهنگی در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در حوزه فرهنگ نیازمند تغییر و تحول به منظور ساختار سازی هستیم در جهت سوق دادن سلبریتی‌ها در کانالی درست هستیم و چنانچه این ساختارها وجود نداشته باشد قطعاً سلبریتی‌ها نیز به عنوان عناصری مخرب در فرهنگ به کار گرفته می‌شوند.
«پزشک احمدی» به شبکه پنج سیما می‌آید
سینماپرس: معرفی «باغ موزه قصر و قصه پزشک احمدی»، برنامه این هفته مجموعه مستند «تهران ۱۴» است که جمعه ۸ مردادماه از شبکه پنج سیما پخش می شود.
اکران «هفت‌خوان کودکان» در پایگاه اینترنتی کانون
سینماپرس: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت عید غدیر خم، روز پنج‌شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ فیلم‌تئاتر «هفت‌خوان کودکان» را در پایگاه اینترنتی خود در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.
گزارش «سازمان سینمایی» درباره پروانه‌های ساخت و نمایش ۱۴۰۰
سینماپرس: بر اساس اعلام معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی فهرست تجمیعی پروانه‌های صادره امسال و آخرین وضعیت نوبت شورای پروانه ساخت و پروانه نمایش منتشر شد.
صاحب‌امتیاز روزنامه «هنرمند» درگذشت
سینماپرس: رییس سازمان سینمایی در پیامی درگذشت صاحب امتیاز روزنامه «هنرمند» را تسلیت گفت.
«عطر گل یاس» به شبکه «آی‌فیلم» می‌آید
سینماپرس: سریال «عطر گل یاس» به کارگردانی بهمن زرین پور، از جمعه ۸ مرداد روی آنتن آی‌فیلم می‌رود.
افرادی را در چرخه سینما و دیگر عرصه ها داریم که ظاهرا انقلابی هستند اما تنها دغدغه آن‌ها گرفتن پروژه به هر عنوانی است!
سینماپرس: کارکردان فیلم سینمایی «دینامیت» گفت: بسیار مهم است که ساخت فیلم با موضوع «عملیات مرصاد» توسط چه کسانی و با چه سابقه‌ای ساخته شود و قطعا نباید شعاری باشد، چراکه ما افرادی را در چرخه سینما و دیگر عرصه ها داریم که ظاهرا انقلابی هستند، اما تنها دغدغه آن‌ها گرفتن پروژه به هر عنوانی است
استعفای «امیر مشهدی‌عباس» از مدیرکلی امور سینمایی و تئاتر «کانون»
سینماپرس: امیر مشهدی عباس که طی بیش از ۲ سال گذشته به عنوان مدیرکل امور سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کرد، از سمت خود استعفا داد.
در پی درگذشت صاحب‌امتیاز روزنامه «هنرمند»
سینماپرس: رییس سازمان سینمایی در پیامی درگذشت صاحب امتیاز روزنامه «هنرمند» را تسلیت گفت.
«هنرکارت» عضو شبکه شتاب کشور است و تمامی تعاملات مالی «صندوق اعتباری هنر» با اعضا را پوشش می‌دهد
سینماپرس: مدیر پروژه «هنرکارت» ضمن ارائه توضیحاتی درباره فرایند تولید و توزیع «هنرکارت»، از صدور بیش از ۵۷ هزار «هنرکارت» جدید خبر داد.
اکران «دینامیت» ترس از اکران را از صاحبان فیلم‌های سینمایی دور کرده است
سینماپرس: دبیر شورای صنفی نمایش از تمایل ۹ فیلم پرمخاطب برای ورود به چرخه اکران عمومی خبر داد.
دانلود فیلم به تفکیک سال انتشار