دانلود Japan Food Adventure 2.2.5 – بازی آشپزی جالب “ماجراجویی غذا در ژاپن” اندروید! -دانلود رایگان فیلم و نرم افزار از سافت پو


Japan Food Adventure - ماجراجویی غذا در ژاپن نام یک بازی دیگر در سبک بازی های آشپزی و مدیریتی از زیرمجموعه بازی های استراتژیکی است که شما را به دنیای غذاهای ژاپنی خواهد برد! استودیوی مستقل و کوچک Afzainizam Zahari سنگاپوری، به عنوان تولید کننده و منتشر کننده این بازی شناخته می شود. این بازی در یک نسخه پولی با قیمت 1.99 دلار به انتشار رسیده است و فارسروید برای اولین بار در بین تمامی وب سایت های ایرانی قصد معرفی و انتشار نسخه خریداری شده آن را خدمت شما عزیزان دارد. این بازی با طراحی های شگفت انگیز کارتونی و الگوبرداری شده از انیمه ها و مانگوهای معروف ژاپنی تولید شده است. طراحی های شخصیت ها و دقت بسیار زیاد به جزئیات و ویژگی های ژاپن و مردم آن، این بازی را بیشتر شبیه به یک انیمه کامل و جذاب کرده است! در Japan Food Adventure شما در نقش یک زوج ژاپنی آشپز هستید که قصد دارند تا با یک ون کوچک، یک رستوران سیار ژاپنی در توکیو راه بی اندازند. به آن ها کمک کنید تا این تجارت خوشمزه را راه اندازی کنند. آن ها قصد دارند انواع و اقسام غذاهای سنتی و مدرن ژاپنی را طبخ و به مشتریان بفروشند. بعد از توسعه و گسترش کارشان، آن ها می توانند به شهرهای دیگر ژاپن مثل یوکوهاما سفر کرده و مشتریان بیشتری به دست بیاورید. سپس بعد از اینکه در یوکوهاما نیز شهرت و درآمد خوبی به دست آوردید، وقت آن می رسد به شهرهای دیگر از جمله ساپورو بروید. برای سفر به این شهر باید سوار قایق شوید. در نهایت باید با یک سفر هوایی به شهر صنعتی و مدرن اوساکا  بروید و تجارت خودتان را بیشتر از هر زمان دیگری گسترش دهید! برای شروع باید از غذاهای ساده مثل سوشی شروع کنید. سپس می توانید سراغ غذاهای دیگر ژاپنی از جمله soba, udon, takoyaki, soup curry, dango, curry rice و omurice نیز بروید. نوشته دانلود Japan Food Adventure 2.2.5 #8211; بازی آشپزی جالب #8220;ماجراجویی غذا در ژاپن#8221; اندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.
Crazy Defense Heroes v1.1.3 دانلود بازی قهرمانان دفاع دیوانه وار مود Klondike Adventures v1.39.3 دانلود بازی ماجراجویی های کلوندایک مود King’s League: Odyssey v1.1.2 دانلود بازی اتحاد پادشاه مود Sky Whale v3.1.1 دانلود بازی نهنگ آسمان مود Pro Parking 2 v1.19.1 دانلود Learn French with MosaLingua v10.37 بهترین اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه اندروید Shadow Skate v1.0.9 دانلود Notification Toggle Premium v3.8.5 - برنامه دسترسی آسان به تنظیمات مختلف برای اندروید Cinematicket v5.0 Genius Scan – PDF Scanner v5.0 build 1769 Adventures of Mana v1.1.0 data MonsterBusters: Match 3 Puzzle v1.3.58 Battle Camp – Monster Catching v5.5.1 Star Traders: Frontiers v2.5.65 7Days – Decide your story v1.33.1 دانلود بازی هفت روز تصمیم گیری برای داستان Jellipop Match: Open your dream shop v6.6.6 دانلود بازی مچ کردن شکلات های ژله ای Run Gun: BANDITOS v1.3 Kiteboard Hero v1.31 Ostadkar v1.21.1 دانلود CM Locker_Secure Notifications 4.9.4 B49043034 – قفل صفحه عالی اندروید!